MDP

20-21-22 Pożary traw - Wolica Marcin Gondorek, 29.03.2015
20-21-22 Pożary traw - Wolica

Dodano: 29.03.2015

W dniu 29.03.2015 braliśmy udział w trzech zdarzeniach związanych z pożarami traw.

Pierwszą dyspozycję MSK w Kielcach przekazało nam o godz. 17.32. Informacja dotyczyła pożaru traw a naszej miejscowości koło młyna. Do zdarzenia wyjechał SLRt + BM 0,2/0,4 Ford Transit 309T13. Zastępem dowodził druh Marcin Gondorek. Na miejscu zdarzenia okazało się, że pożary są w kilku miejscach. Trawy paliły się w 4 miejscach na przestrzeni od Wolicy do miejscowości Tokarnia. Kiedy nasz zastęp rozpoczął działania gaśnicze w Wolicy, równocześnie zastęp z OSP Tokarnia zaczął gasić pożar od strony swojej miejscowości. Na miejsce zdarzenia przyjechały również jednostki OSP Siedlce i OSP Ostrów. Pożar został ugaszony przy użyciu wody oraz tłumic.

Informację o drugim zdarzeniu otrzymaliśmy o godz. 20.12. MSK w Kielcach zadysponowało nasz zastęp do pożaru traw w naszej miejscowości na styku ulic Rybackiej i Górnej. Do zdarzenia wyjechał SLRt + BM 0,2/0,4 Ford Transit 309T13. Zastępem dowodził druh Marcin Gondorek. Pożar został ugaszony przy użyciu tłumic.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ – Wolica ul. Rybacka/Górna

Trzecie wezwanie tego dnia miało miejsce o godz. 21.22. MSK poinformowało nas o kolejnym pożarze traw w naszej miejscowości, tym razem przy ul. Armii Krajowej. Do zdarzenia wyjechał SLRt + BM 0,2/0,4 Ford Transit 309T13. Zastępem dowodził druh Marcin Gondorek. Pożar został ugaszony przy użyciu tłumic.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ – Wolica ul. Armii Krajowej

Autor: Marcin Gondorek

Polub nas na Facebooku
Licznik zdarzeń 2017
Pożary 47
Miejscowe zagrożenia 15
Fałszywe alarmy 1
Suma 63

Nie możesz się zalogować?
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2017 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme downloaded from ArtCell.ru
Theme Ambient designed by Si Fusion.