Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękujemy wszystkim dotychczasowym darczyńcom i sponsorom! Zapraszamy do wspierania naszych celów działalności. Za każdą złotówkę serdecznie dziękujemy i gwarantujemy, że będzie ona przeznaczona wyłącznie na cele związane z rozwojem i utrzymaniem naszej jednostki.

Przekazane nam darowizny przeznaczmy na m.in.: sprzęt ratowniczy, wyposażenie strażaków, rozbudowę Izby Pamięci, utrzymanie strony www.ospwolica.pl, drukujemy ulotki, plakaty, broszury, kupujemy sprzęt edukacyjny, organizujemy spotkania dla najmłodszych (…). Wszystkie powyższe działania realizujemy w ramach celów statutowych naszego stowarzyszenia.

Nie działamy dla własnego zysku. Poświęcamy wiele swojego czasu i dajemy wszystkie swoje umiejętności. Wierzymy, że to, co robimy, ma sens. Jeżeli uważasz, że warto nas wspomóc to poniżej przedstawiamy jak możesz tego dokonać.

DAROWIZNY
W darowiznach można zaznaczyć na jaki cel statutowy ma zostać przeznaczona.
Konto główne:

Ochotnicza Straż Pożarna w Wolicy
ul. Kolejowa 2
26-060 Wolica

Nr konta: 82 8493 0004 0050 0873 1601 0001

Tytułem: Darowizna na cele statutowe

Blankiet do pobrania: KLIKNIJ TUTAJ (PDF)

PRZEKAŻ 1% PODATKU
Zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie 1% swojego podatku na naszą jednostkę. Bardzo ważne jest, aby w rubryce „Cel szczegółowy” wpisać „OSP WOLICA”.

KRS: 0000 215 720
Cel szczegółowy: OSP WOLICA

Dziękujemy!

UWAGA!

Strona jest w trakcie rozbudowy. Nasza archiwalna witryna dostępna jest pod adresem http://ospwolica.cba.pl/.