3-go czerwca druhowie z naszej jednostki odwiedzili Przedszkole Samorządowe w Chęcinach korzystając z zaproszenia jego dyrekcji. W czasie wizyty dzieci dowiedziały się jak wygląda praca strażaków i jakim sprzętem się posługują. Przedszkolaki mogły przymierzyć hełm oraz ubranie pożarnicze, a także zasiąść za kierownicą naszego wozu pożarniczego. Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się hydronetka, z której dzieci mogły polać wodą.
Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem słuchały informacji na temat pracy strażaka. Chętnie też obejrzały wyposażenie wozu strażackiego.

Autor: Marcin Gondorek

GALERIA ZDJĘĆ


Komentarze
Kategorie: 2019

Zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie 1% swojego podatku na naszą jednostkę. Bardzo ważne jest, aby w rubryce “Cel szczegółowy” wpisać “OSP WOLICA”.

KRS: 0000 215 720
Cel szczegółowy: OSP WOLICA

 

OSP Wolica