10-go lipca 2019 o godz. 14.41 SKKM PSP w Kielcach zadysponowało naszą jednostkę do wypadku na drodze S7 w miejscowości Wrzosy. Do zdarzenia wyjechał SLRt + BM 0,2/0,4 Ford Transit 309T13. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że samochód osobowy marki Opel uderzył w tył pojazdu ciężarowego. Jedna osoba z osobówki przebywała pod opieką ZRM. Druga osoba z Opla miała jedynie drobne skaleczenia – została ona opatrzona przez naszych ratowników. Po przebadaniu przez ZRM obu osób z Opla okazało się, że nikt nie potrzebuje przetransportowania do szpitala. Dalsze działania straży pożarnej ograniczyły się do odłączenia akumulatora w aucie osobowym i zabezpieczeniu miejsca zdarzenia.
SIS: OSP Wolica (309T13), JRG 3 Kielce (303-21, 303-43), Policja, Pogotowie Ratunkowe.

Informacja w mediach:
Echo dnia

Autor: Marcin Gondorek

GALERIA ZDJĘĆ

Komentarze
Kategorie: 2019

Zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie 1% swojego podatku na naszą jednostkę. Bardzo ważne jest, aby w rubryce “Cel szczegółowy” wpisać “OSP WOLICA”.

KRS: 0000 215 720
Cel szczegółowy: OSP WOLICA

 

OSP Wolica