#KawowyChallengeGai
https://www.siepomaga.pl/gaja

Dziękujemy za nominację OSP Siedlce

Do challenge’u zapraszamy:
OSP Łukowa
OSP Ostrów
OSP Kowala

Zasady:
1. Każda osoba włączająca się do akcji #KawowyChallengeGai nominuje 3 lub więcej osób. Na wykonanie zadania jest 24 godziny.
2. Przygotowujemy kawę, robimy zdjęcie kawy lub siebie z kawą i udostępniamy na swoim profilu Facebookowi.
3. Do swojego zdjęcia profilowego dodajemy nakładkę #kawowychallengegai lub #kawuniazgajunia (gotowe do pobrania w bazie nakładek na Facebooku)
4. Wpłacamy na konto Gai https://www.siepomaga.pl/kawowychallengegai min. 10 zł, za wypitą kawkę i na zdrówko dla maleństwa.
5. Oczywiście do publikowanego postu możemy dołączyć złyczenia zdrowia dla Gajeni
6. Każda osoba wykonująca challenge do publikowanego zdjęcia z kawą dołącza wyżej wymieniony tekst, wraz z tym punktem, podając nominowane przez siebie osoby.
Tu można poznać historię Gai: https://zobaczmnie.org/gaja-gorczynska/

Dziś można stwierdzić, że podjęcie leczenia dzięki Waszej pomocy po drugiej stronie świata było najlepszą decyzją. Obecnie Gaja skończyła 17 miesięcy i cały czas biegnie w kierunku zdrowia i powrotu do Polski. Teraz, rodzice kolejny raz stracili grunt pod nogami słysząc, że leczenie potrwa jeszcze przynajmniej rok. Walizki ponownie wracają do szafy – Będą musiały jeszcze poczekać. Koszty kolejnych 12 miesięcy leczenia przytłaczają ogromem. Brak wpłaconej na rzecz szpitala kwoty skutkuje natychmiastowym przerwaniem leczenia, co będzie z pewnością tragiczne w skutkach. Każda wypita kawa w challenger Gai, przybliżają do osiągnięcia pełni zdrowia.
Gaj unia zryczy Wam pysznej kawy i uśmiecha się do Was serdecznie życząc SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU! #KAWUNIAzGAJUNIA

Komentarze
Kategorie: 2021